📋 Kun menyvisning — ingen bestilling tilgjengelig
SE MENY
🇳🇴 Norsk
Logg inn
Silin Bakeri Grønland – restaurant cover

Silin Bakeri Grønland

Silin Bakeri Grønland serverer smakfull og vellagd mat laget med ferske råvarer og omsorg. Vi tilbyr et variert meny som passer for alle smaker – enten du spiser alene, med venner eller familie. Velkommen!

restaurant.closed_now · fra 09:00 4.9 · 501 vurderinger I dag: 09:00–21:00
🍽️ Wolt Specials
Meal 1
175 kr
Meal 1
Sfiha Tahina 10 STK
275 kr
Sfiha Tahina 10 STK
Sfiha Grønsaker 10 STK
275 kr
Sfiha Grønsaker 10 STK
🍕 Pizza
Pizza Margherita
Vår hjemmelagde tomatsaus og ost.
179 kr
Pizza Margherita – Vår hjemmelagde tomatsaus og ost.
Pizza Pepperoni
Halal pepperoni, champignon og ost.
189 kr
Pizza Pepperoni – Halal pepperoni, champignon og ost.
4 seasons (Vegetar)
Vår hjemmelagde, løk, champignon, paprika og oliven.
189 kr
4 seasons (Vegetar) – Vår hjemmelagde, løk, champignon, paprika og oliven.
Pizza Kylling
Halal kylling, løk, mais, hjemmelagde tomatsaus, ost.
189 kr
Pizza Kylling – Halal kylling, løk, mais, hjemmelagde tomatsaus, ost.
Hawaii
Halal skinke, ananas og ost.
189 kr
Hawaii – Halal skinke, ananas og ost.
Spice Royale 🌶️
Halal biff, jalapeños, sriracha og ost.
199 kr
Spice Royale 🌶️ – Halal biff, jalapeños, sriracha og ost.
Nordlysdrøm
Halal salami, Halal bacon, løk, oliven.
199 kr
Nordlysdrøm – Halal salami, Halal bacon, løk, oliven.
Spisial
Hjemmelagde kjøttboller (Sujuk) Halal, bacon Halal, Halal salami, løk, oliven.
229 kr
Spisial – Hjemmelagde kjøttboller (Sujuk) Halal, bacon Halal, Halal sa...
🥩 Kjøtt
Syrisk Lahmajun Tahini
Opplev autentisk Syrisk Lahmajun Tahini med lam kjøttdeig, løk, granateplemelasse, tahini...
59 kr
Syrisk Lahmajun Tahini – Opplev autentisk Syrisk Lahmajun Tahini med lam kjøttdeig, l...
Syrisk Lahmajun Grønnsaker m/ Ost
Syrisk Lahmajun m/Ost med lam kjøttdeig, tomat, løk, paprika, granateplemelasse og ost.
69 kr
Syrisk Lahmajun Grønnsaker m/ Ost – Syrisk Lahmajun m/Ost med lam kjøttdeig, tomat, løk, paprika...
Syrisk Lahmajun Grønnsaker
Autentisk Syrisk Lahmajun med grønnsaker, lam kjøttdeig, tomat, løk, paprika og granateple...
59 kr
Syrisk Lahmajun Grønnsaker – Autentisk Syrisk Lahmajun med grønnsaker, lam kjøttdeig, tom...
Kylling m/ Ost
Marinert kylling toppet med syrisk ost og krydret chili saus.
69 kr
Kylling m/ Ost – Marinert kylling toppet med syrisk ost og krydret chili saus...
Sujuk Med Ost
Hjemmelaget sujuk av lam, toppet med smeltet ost.
69 kr
Sujuk Med Ost – Hjemmelaget sujuk av lam, toppet med smeltet ost.
Ost Pepperoni
Rik ost og halal-sertifisert pepperoni.
59 kr
Ost Pepperoni – Rik ost og halal-sertifisert pepperoni.
Mortadella m/Ost
Klassisk Mortadella av storfe, beriket med rik og kremet ost.
59 kr
Mortadella m/Ost – Klassisk Mortadella av storfe, beriket med rik og kremet ost...
🥬 Vegetar
Ost
Syrisk ost og Mozzarella.
55 kr
Ost – Syrisk ost og Mozzarella.
Syrisk Ost
Syrisk ost og mozzarella, beriket med smør, persille, sesamfrø.
59 kr
Syrisk Ost – Syrisk ost og mozzarella, beriket med smør, persille, sesamf...
Oliven m/ Ost
Syrisk ost blandet med saftige oliven.
59 kr
Oliven m/ Ost – Syrisk ost blandet med saftige oliven.
Chili m/ Ost
Syrisk ost, toppet med chilisaus.
59 kr
Chili m/ Ost – Syrisk ost, toppet med chilisaus.
Zattar m/ Ost
Syrisk ost, zaatar og olivenolje.
59 kr
Zattar m/ Ost – Syrisk ost, zaatar og olivenolje.
Kashk
Friske tomater, løk, kashk og olivenolje.
59 kr
Kashk – Friske tomater, løk, kashk og olivenolje.
🥬 Vegansk
Chilli
Vegansk chili laget med friske tomater og chili.
39 kr
Chilli – Vegansk chili laget med friske tomater og chili.
Zattar
Zattar-krydder og olivenolje.
39 kr
Zattar – Zattar-krydder og olivenolje.
Spinat
Friske spinatblader, løk, valnøtter, sitron og granateplemelasse.
59 kr
Spinat – Friske spinatblader, løk, valnøtter, sitron og granateplemel...
Zaatar m/ Chili
Zaatar og rik olivenolje.
45 kr
Zaatar m/ Chili – Zaatar og rik olivenolje.
Zaatar m/ Oliven
Zaatar krydder, olivenolje og oliven.
45 kr
Zaatar m/ Oliven – Zaatar krydder, olivenolje og oliven.
🫙 Dressing
Hvitløk
32 kr
Hvitløk
Ranchdressing
32 kr
Ranchdressing
🥤 Drikke
Palestina Cola 0.25
40 kr
Palestina Cola 0.25
Solo Super 0.33
(330 ml, NOK 127.27/l)
42 kr
Solo Super 0.33 – (330 ml, NOK 127.27/l)
Ayran
30 kr
Ayran
Shweppes Zero Citrus Mix 0.5l
45 kr
Shweppes Zero Citrus Mix 0.5l
Eplejuice 1/4l
(250 ml, NOK 120.00/l)
30 kr
Eplejuice 1/4l – (250 ml, NOK 120.00/l)
Appelsinjuice 1/4l
(250 ml, NOK 120.00/l)
30 kr
Appelsinjuice 1/4l – (250 ml, NOK 120.00/l)
Solo Reg 0.33
(330 ml, NOK 127.27/l)
42 kr
Solo Reg 0.33 – (330 ml, NOK 127.27/l)
Farris Original
(330 ml, NOK 127.27/l)
42 kr
Farris Original – (330 ml, NOK 127.27/l)
Farris Frus Eple/kiwi 0,33
(330 ml, NOK 127.27/l)
42 kr
Farris Frus Eple/kiwi 0,33 – (330 ml, NOK 127.27/l)
Farris Frus Bringebær
(330 ml, NOK 127.27/l)
42 kr
Farris Frus Bringebær – (330 ml, NOK 127.27/l)
Mozell Light
(330 ml, NOK 127.27/l)
42 kr
Mozell Light – (330 ml, NOK 127.27/l)
Solo Super Pasjonsfrukt 0.33
(330 ml, NOK 127.27/l)
42 kr
Solo Super Pasjonsfrukt 0.33 – (330 ml, NOK 127.27/l)

Åpningstider

Eier du denne restauranten?

Se alt SE MENY kan gjøre for deg — Wolt-levering, Fiken, Vipps og mye mer.

Les mer for restauranteiere →