📋 Kun menyvisning — ingen bestilling tilgjengelig
SE MENY
🇳🇴 Norsk
Logg inn
Maxin Chicken – restaurant cover

Maxin Chicken

Maxin Chicken serverer smakfull og vellagd mat laget med ferske råvarer og omsorg. Vi tilbyr et variert meny som passer for alle smaker – enten du spiser alene, med venner eller familie. Velkommen!

restaurant.closed_now · fra 11:00 2.2 · 20 vurderinger I dag: 11:00–22:00
🍽️ Wings & Tenders
15 Maxin Hot Wings
179 kr
15 Maxin Hot Wings
30 Maxin Hot Wings
299 kr
30 Maxin Hot Wings
50 Maxin Hot Wings
529 kr
50 Maxin Hot Wings
5 Chicken Tenders
111 kr
5 Chicken Tenders
10 Chicken Tenders
209 kr
10 Chicken Tenders
15 Chicken Tenders
295 kr
15 Chicken Tenders
30 Chicken Tenders
549 kr
30 Chicken Tenders
5 Spicy Chicken Tenders
111 kr
5 Spicy Chicken Tenders
10 Spicy Chicken Tenders
209 kr
10 Spicy Chicken Tenders
15 Spicy Chicken Tenders
295 kr
15 Spicy Chicken Tenders
30 Spicy Chicken Tenders
549 kr
30 Spicy Chicken Tenders
🥪 Wraps
Chicken Tender Wrap
Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
105 kr
Chicken Tender Wrap – Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
Spicy Chicken Tender Wrap
Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
105 kr
Spicy Chicken Tender Wrap – Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
Spicy Chicken Tender Wrap Deal
Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
169 kr
Spicy Chicken Tender Wrap Deal – Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
Chicken Tender Wrap Deal
Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
169 kr
Chicken Tender Wrap Deal – Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
🍔 Burger
Tender Burger
Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
105 kr
Tender Burger – Salat, tomat, crispy chicken tender og saus.
Spicy Tender Burger
Salat, tomat, crispy chicken tender og spicy saus.
105 kr
Spicy Tender Burger – Salat, tomat, crispy chicken tender og spicy saus.
Tender Burger Deal
Salat, tomat, crispy chicken tender og saus. Følger med fries og 0,3l drikke.
169 kr
Tender Burger Deal – Salat, tomat, crispy chicken tender og saus. Følger med frie...
Spicy Tender Burger Deal
Salat, tomat, crispy chicken tender og spicy saus. Følger med fries og 0,3l drikke.
169 kr
Spicy Tender Burger Deal – Salat, tomat, crispy chicken tender og spicy saus. Følger me...
🍽️ Combo Meal
Maxin Small Mix Deal
7 hotwings, 2 chicken strips, 1 chicken leg eller lår med pommes frites og 0,3l drikke.
209 kr
Maxin Small Mix Deal – 7 hotwings, 2 chicken strips, 1 chicken leg eller lår med po...
Spicy Wings Deal
8 wings med pommes frites og 0,3l drikke.
145 kr
Spicy Wings Deal – 8 wings med pommes frites og 0,3l drikke.
Maxin Wings Deal
15 wings, pommes frites og 0,3l drikke.
209 kr
Maxin Wings Deal – 15 wings, pommes frites og 0,3l drikke.
Maxin Family Deal
5 burger or wrap with 5 fries and 5 drinks.
699 kr
Maxin Family Deal – 5 burger or wrap with 5 fries and 5 drinks.
🍟 Tilbehør
Pommes Frites
45 kr
Pommes Frites
🫙 Dressing
Maxin Hot Sauce
25 kr
Maxin Hot Sauce
Maxin mild sauce
25 kr
Maxin mild sauce
Maxin burger saus
25 kr
Maxin burger saus
Ketchup
25 kr
Ketchup
BBQ
35 kr
BBQ
Mayonnaise
25 kr
Mayonnaise
🥤 Drikke
Coca-Cola 0,5l
0.5l
45 kr
Coca-Cola 0,5l – 0.5l
Fanta Exotic 0,5l
0.5l
45 kr
Fanta Exotic 0,5l – 0.5l
Coca Cola 0,5l
1.5l
60 kr
Coca Cola  0,5l – 1.5l
Fanta Exotic 1,5l
1.5l
60 kr
Fanta Exotic 1,5l – 1.5l
Coca-Cola 0,33l
0,33l
30 kr
Coca-Cola 0,33l – 0,33l
Coca-Cola Uten Sukker 0,33l
0,33l 330 ml, 90.91 NOK per l
30 kr
Coca-Cola Uten Sukker 0,33l – 0,33l
330 ml, 90.91 NOK per l
Solo Super 0,33l
0,33l 330 ml, 90.91 NOK per l
30 kr
Solo Super 0,33l – 0,33l
330 ml, 90.91 NOK per l

Åpningstider

Eier du denne restauranten?

Se alt SE MENY kan gjøre for deg — Wolt-levering, Fiken, Vipps og mye mer.

Les mer for restauranteiere →